NAJČASTEJŠIE OTÁZKY - WEBSITE X5 UNREGISTERED VERSION 13.1.0.5 - Brilliant Smile

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

 

Otázky a odpovede
Naša stránka pokrýva všetko, čo potrebujete vedieť o laserovom bielení zubov v odpovede na najčastejšie otázky. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať .

Najčastejšie otázky týkajúce sa Bielenie zubov laserom

Čo spôsobuje zafarbenie zubov?

Zafarbenie zubov môže byť spôsobené genetikou, starnutím, cigaretami, jedlom a pitím napr. čajom a kávy. Vážnejšie príčiny sú choroby, traumy, nervové problémy, staré výplne, nadmerná konzumácia fluoridu a tetracyklínu.

Prečo potrebujem zuby vybielené?

Bielenie zubov je najjednoduchší spôsob, ako zlepšiť svoj vzhľad, takže budete vyzerať mladšie. Samotní zubári tento spôsob považujú ako najbezpečnejší  kozmetický zubný spôsob na bielenie zubov, ale aj na zabíjanie baktérií v zubnej dutine, ktoré je hlavnou príčinou ochorenia ďasien.
Je laserové bielenie zubov bezpečné?

Áno! Desiatky rokov vedeckého výskumu a praktizovania zo strany zubných lekárov dokazujú, že laserové bielenie zubov je aj 100% bezpečná a účinná, za predpokladu, že je vykonávaná kvalifikovanými osobami s použitím kvalitných systémov; ktoré presne opisuje laserové ošetrenie! Naše produkty zmenia iba belosť zubnej skloviny, účinné  látky neprenikajú do vnútra zubov. Bielenie zubov nemá nepriaznivý vplyv na ďasná a nepoškodzuje zuby ani  zubnú sklovinu, nespôsobuje citlivosť zubov. Je 100% bezbolestné , najhoršie čo môžete cítiť je trochu chladu. Všetky naše gély majú úplné toxikologické a bezpečnostné správy a sú plne  kompatibilné s EÚ podmienkami, rovnako ako aj naše prístroje sú schválené  CE ,všetky UV a IR svetlá tak pracujú na princípe chladného modrého svetelného systému, takže nehrozí vysychanie  zubov, ktoré môže tiež spôsobiť problém citlivosti, tak ako niektoré tepelne lampy, ktoré sa vyskytujú na súčasnom trhu. Dôvodom je, že gél ,ktorý používame umožňuje otvoriť tisíce drobných "pórov" v sklovine, čo umožňuje, aby dentín prenikol na povrch. (dentín je to, čo určuje farbu každého zuba).
Po ošetrení  bielenia zubov, to trvá asi 24 hodín pre tieto póry, kým sa úplne uzatvoria.
Je vaše laserové bielenie zubov také dobré ako zubárske bielenie?

Áno! Ako bielenie zubov špecialistov ,tak aj my sme investovali do tej najlepšej laserovej technológií, ktorá bola k dispozícii. V skutočnosti môžu byť naše lasery vyspelejšie ako zariadenia používané u mnohých stomatológov. Aj keď mnoho konkurentov ešte používajú staršie, menej účinné techniky, náš systém bielenia laserom okamžite bieli zuby o 3 až 14 odtieňov. Priemerným výsledkom sú belšie zuby o 5 až 6 odtieňov. Efektívnosť bielenia zubov závisí od každého jedinca, od pôvodnej farby zubov a od životného štýlu (káva, čaj, červené víno, umelé farbivá, fajčenie atď.)  Sfarbenie zubov dedičného charakteru nie je možné zmeniť bielením. Zubný lekár používa bieliaci prostriedok s vysokou koncentráciou peroxidu vodíka. Takýto prostriedok si pred bielením vyžaduje kompletnú diagnostiku stavu zubov a úst. Tieto vysoko koncentrované produkty je možné použiť iba pod kontrolou zubára.ale za oveľa vyššie ceny.
Čo je to vlastne laser, ktorý je použitý v laserovom bielení zubov?

Laserové svetlo aktivuje a urýchľuje oxidáciu pôsobením bieliaceho  gélu , pre dosiahnutie optimálnych výsledkov. Studené svetlo LED lampy nemá nepriaznivý vplyv na tkanivá okolo úst ani na  sliznicu. Pri používaní lampy je potrebné si chrániť oči špeciálnymi okuliarmi.

Ako dlho trvá bielenie zubov ?

Pretože používame najmodernejšie lasery, bielenie zubov je rýchle, bezpečné a efektívne,trvá  60 minút.
Ako dlho vydrží výsledok?

Toto obdobie závisí od životného štýlu a stravy jednotlivca. Bieliaci účinok môže vydržať do doby až 6 mesiacov.

Má produkt bieliaci účinok aj na zubné plomby, umelé zuby a korunky?

Na zuby, ktoré sú neprirodzeného charakteru (umelé zuby, korunky, plomby atď.) alebo na odumreté zuby produkt nemá bieliaci účinok, možno ho ale obnoviť na jeho  pôvodnú farbu. Bieliaci účinok je na šedo sfarbených zuboch veľmi obmedzený.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky